שותפים להצלחה

רואי חשבון, יועצים עסקיים או פיננסים, מיישמי מערכות מידע, מתכנתי BI בואו להגדיל את סל השירותים שלכם !

חברות בתכנית Click-BI Partner מעניקה לכם:

חברת קליק בי איי טכנולוגיות בע"מ מזמינה אתכם להצטרף ל Click-BI Partners – תכנית השותפים שתאפשר לכם להציע את מערכת Click-BI לקהל לקוחותיכם, ליהנות מהגדלת סל השירותים שלכם, ומעליה ניכרת בהכנסותיכם !

קבלו גב חזק להצלחה:

המשאבים שנשקיע בכם כשותף יעניקו לכם יתרון משמעותי על מתחריכם – השותפות עם קליק בי איי טכנולוגיות תאפשר לכם להציע ללקוחותיכם מטריית שירותים רחבה, ולספק את הערך הטוב ביותר עבורם. תכנית השותפים של קליק בי איי מביאה עמה יתרונות משמעותיים, מספקת לכם משאבים ועוזרת לכם לבנות ולפתח את העסקשלכם כי ההצלחה שלכם היא ההצלחה שלנו !

Click-BI ואתם
מקצועני BI

אנו מזמינים אתכם, מקצועני BI להכיר ולהיעזר בפיתוח חדשני ופורץ דרך, להיות שותפים עסקיים שלנו – תגמול נאות מובטח.

מיישמי מערכות ERP/CRM

קבלו כלי BI מושלם עבור לקוחותיכם, ללא צורך בתכנות או כתיבת קוד, בדיוק בשבילכם. אם עד היום אתם רצים מלקוח ללקוח כדי להשיג עוד פרויקט ? עוד שעות עבודה? מהיום תוכלו להיות שותפים עסקיים שלנו וליהנות מהכנסה חודשית קבועה, הכנסה פאסיבית ארוכת טווח שתבטיח לכם יציבות פיננסית. אנו מציעים לכם הזדמנות מצוינת לחבור אלינו ולתת גם מענה של BI ללקוחותיכם הקיימים עם כלי פשוט, קל ונוח. Click-BI מושתת על אלגוריתם ייחודי הממפה באופן אוטומטי את בסיסי הנתונים של מערכות המידע ואת קבצי המידע ומאפשרת לך בניית דוחות מורכבים בקלות, דוחות מתוזמנים, דשבורדים, Click-BI הנו פתרון מושלם עבורכם – ללא צורך בתכנות או כתיבת קוד, בדיוק בשבילכם.

יועצים עסקיים וניהולים

קבלו כלי BI מתקדמים לשימוש עצמי של יועצים עסקיים – כלכלנים ואנליסטים חסכו עשרות ומאות שעות של עבודה באקסל, בניתוח נתונים גולמיים. Click-BI מאפשרת לכם לנתח את המידע והנתונים של הארגונים איתם אתם עובדים. תוכלו בעצמכם לבנות דוחות מעובדים, דוחות מתוזמנים ודשבורדים המציגים נאמנה את תוצאות הפעילות העסקית של כל ארגון, Click-BI הנו כלי BI חדשני (פיתוח ישראלי) ויעודי המאפשר קפיצת מדרגה בכל הנוגע לניתוח נתונים הגולמיים באמצעות דשבורדים ודוחות ניהוליים עם תצוגה גרפית ברורה תומכי החלטה המסייעים בשליטה, בקרה וקבלת החלטות עסקיות מבוססות מידע מהימן ומעודכן. אנו מציעים לכם הזדמנות מצוינת לחבור אלינו ולהיעזר בכליי BI מתקדמים עבורכם ועבור לקוחותיכם להיות שותף עסקי שלנו וליהנות מהכנסה חודשית קבועה.

לפרטים נוספים צור קשר ונחזור אליך בהקדם

0
הצטרפו לעוד שותפים מרוצים