שותפים להצלחה

רואה חשבון, יועץ עסקי או פיננסי, מיישם מערכות מידע, אנליסט BI, מפתח BI
בוא להגדיל את סל השירותים שלך !

חברות בתכנית Click-BI Partner מעניקה לך:

חברת קליק בי איי טכנולוגיות בע"מ מזמינה אותך להצטרף ל Click-BI Partners – תכנית השותפים שתאפשר לך להציע את מערכת Click-BI לקהל לקוחותיך, להנות מהגדלת סל השירותים, ומעליה ניכרת בהכנסותיך !

קבלו גב חזק להצלחה:

המשאבים שנשקיע בך כשותף יעניקו לך יתרון משמעותי על מתחריך – השותפות עם קליק בי איי טכנולוגיות תאפשר לך להציע ללקוחותיך מטריית שירותים רחבה, ולספק את הערך הטוב ביותר עבורם. תכנית השותפים של קליק בי איי מביאה עמה יתרונות משמעותיים, מספקת לך משאבים ועוזרת לך לבנות ולפתח את העסק שלך כי ההצלחה שלך היא ההצלחה שלנו !

Click-BI ואתה מפתח BI

אנו מזמינים אותך, מפתח BI להכיר ולהיעזר בפיתוח חדשני ופורץ דרך, להיות שותף עסקי שלנו - תגמול נאות מובטח.

מיישם מערכות ERP/CRM

קבל כלי BI מושלם עבור לקוחותיך

ללא צורך בתכנות או כתיבת קוד, בדיוק בשבילך. אם עד היום אתה רץ מלקוח ללקוח כדי להשיג עוד פרויקט ? עוד שעות עבודה? מהיום תוכל להיות שותף עסקי שלנו וליהנות מהכנסה חודשית קבועה, הכנסה פאסיבית ארוכת טווח שתבטיח לך יציבות פיננסית. אנו מציעים לך הזדמנות מצוינת לחבור אלינו ולתת גם מענה של BI ללקוחותיך הקיימים עם כלי פשוט, קל ונוח. Click-BI מושתת על אלגוריתם ייחודי הממפה באופן אוטומטי את בסיסי הנתונים של מערכות המידע ואת קבצי המידע ומאפשרת לך בניית דוחות מורכבים בקלות, דוחות מתוזמנים, דשבורדים, Click-BI הנו פתרון מושלם עבורך – ללא צורך בתכנות או כתיבת קוד, בדיוק בשבילך.

יועצים עסקי וניהולי

קבל כלי BI מתקדמים לשימוש עצמי

כלכלנים ואנליסטים חסכו עשרות ומאות שעות של עבודה באקסל, בניתוח נתונים גולמיים. Click-BI מאפשרת לכם לנתח את המידע והנתונים של הארגונים איתם אתם עובדים. תוכלו בעצמכם לבנות דוחות מעובדים, דוחות מתוזמנים ודשבורדים המציגים נאמנה את תוצאות הפעילות העסקית של כל ארגון, Click-BI הנו כלי BI חדשני (פיתוח ישראלי) ויעודי המאפשר קפיצת מדרגה בכל הנוגע לניתוח נתונים הגולמיים באמצעות דשבורדים ודוחות ניהוליים עם תצוגה גרפית ברורה תומכי החלטה המסייעים בשליטה, בקרה וקבלת החלטות עסקיות מבוססות מידע מהימן ומעודכן. אנו מציעים לכם הזדמנות מצוינת לחבור אלינו ולהיעזר בכליי BI מתקדמים עבורכם ועבור לקוחותיכם להיות שותף עסקי שלנו וליהנות מהכנסה חודשית קבועה.

לפרטים נוספים צור קשר ונחזור אליך בהקדם

על ידי שליחת טופס זה, אני מסכים ל- 
מדיניות פרטיות ותנאי שירות של Click-BI.